Archivy: Service

png

Ortopedie

Diagnostika kulhání, RTG, ortopedické zákroky - amputace končetin, osteosyntézy, zákroky na šlachovém a vazivovém aparátu, nitrokloubní operace, zhotovení oficiálních snímků pro posouzení DKK, DLK, OCD vč. posouzení dle BVA.
Přečíst

Chirurgie měkkých tkání

Preventivní kastrace včetně laparoskopických kastrací, pyometra, císařský řez, odstranění nádorů či cizích těles, torze, operace močových kamenů, ošetření ran.
Přečíst

Stomatologie

Preventivní péče o chrup, odstranění zubního kamene pomocí ultrazvuku, RTG zubů, korekce chybného postavení chrupu, extrakce mléčných i trvalých zubů.
Přečíst

Endoskopie

Rigidní a flexibilní endoskop - zobrazovací vyšetření trávicího a dýchacího traktu s možností odběru vzorku k cytologickému či histologickému vyšetření.
Přečíst

Oftalmologie

Specializující se na prevenci, diagnostiku a léčbu poruch, vývojových vad a onemocnění očí a jejich jednotlivých součástí a zraku.
Přečíst

Preventivní medicína

Správná výživa, pravidelný pohyb, vakcinace, čipování, odvirování, hematologie, biochemie, mikrobiologie, mykologie, parazitologie.
Přečíst

Gynekologie a porodnictví

Stanovení vhodné doby krytí, vyšetření spermatu, umělá inseminace, diagnostika březosti, přerušení nežádoucí gravidity, vedení porodu vč. císařských řezů, preventivní kastrace.
Přečíst

Rehabilitace

Zabývající se znovuobnovením funkcí, které byly poškozeny v důsledku nemoci nebo úrazu. Poskytujeme rehabilitace formou magnetoterapie či elektroléčby.
Přečíst